مشاوره رایگان
خانهCompumedicsنرم افزار تست خواب نرم افزار تست خواب Profusion PSG

نرم افزار تست خواب Profusion PSG

2 فوریه 2021
0 486
نرم افزار تست خواب Profusion PSG

معرفی نرم افزار تست خواب

با افزایش استفاده از دستگاه تست خواب در جوامع امروزی، احساس نیاز به یک نرم افزار تست خواب مناسب، بیشتر از قبل برجسته شده است. نرم افزارهای مختلفی توسط شرکت ها طراحی و روانه بازار شده اند. هر کدام از این نرم افزارها، یک سری ویژگی های مثبت و منفی دارند که سبب محبوبیت یا عدم استفاده از آنها شده است. اولین روش برای انتخاب یک نرم افزار، انجام آزمون و خطاست اما آزمون و خطا ممکن است وقت زیادی را هدر بدهد و همچنین هزینه هایی را به ما تحمیل کند. بهتر است مستقیم سر اصل مطلب برویم و با آگاهی در رابطه با نرم افزارهای مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنیم. در ادامه به بررسی نرم افزار تست خواب Profusion PSG می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

Profusion Sleep مجموعه نرم افزار آنالیز خواب در کلاس جهانی

کمپانی Compumedics، تمام مجموعه نرم افزارهای آنالیز خواب را در کلاس جهانی طراحی کرده است تا تجربه کاربران را در استفاده از نرم افزار ارتقا بخشد. نتیجه استفاده از این نرم افزار پیشرفته، سهولت در استفاده از آن بدون ایجاد هیچ نقصی در عملکرد، قابلیت انعطاف پذیری در عین سادگی و عاری از پیچیدگی است و اطلاعاتی بیشتر از هر زمان دیگر، دقیقا همانطور که می‌خواهید، برای شما ارائه می‌دهد.

اما بیشتر از همه، مجموعه نرم افزار Profusion Sleep در جهت برطرف کردن نیاز به افزایش کارایی در کارهای روزمره، می پردازد در حالی که تکرار کارهای مبهمی که سبب کاهش بهره‌وری می‌شود را کم می‌کند.

مهمترین جنبه هر سیستم بررسی خواب، احتمالا بخش نرم افزاری آن است. Compumedics در ارتباط با جهان متخصصین خواب، مجموعه نرم افزار Profusion Sleep را به یک برنامه بسیار قدرتمند و جامع آنالیز خواب تبدیل کرده است.

مجموعه نرم افزار Profusion Sleep طراحی شده تا هرچه را نیاز دارید، به شما بدهد: وضوح، قدرت، سرعت، تضمین کیفیت و گزارشات عالی.

این نرم افزار، کارکرد کلینیک شما را با ارتقای سرعت اسکورینگ و فراهم کردن وضوح کافی، بهینه می‎‌کند. گزارشات را دقیقاً به فرمتی که شما نیاز دارید، آماده می‌کند و به خاطر اینکه کاملاً با خانواده ی آمپلی فایرهای Compumedics سازگاری دارد، برنامه خواب شما می‌تواند به راحتی توسط روش های جدید تست، بدون نیاز به یادگیری نرم افزار جدید یا تغییر قالب گزارش، گسترش یابد.

نرم افزار تست خواب Profusion PSG

نرم افزار تست خواب Profusion PSG

 

مجموعه نرم افزار Profusion PSG ، انعطاف پذیری واقعی و کنترل ثبت اطلاعات را به ارمغان آورده است. آنالیز جامع و گزارشات به شما این امکان را می‌دهد که داده های خود را در مسیر درست و به شکل کدگذاری مدیریت کنید.

ویژگی ها و مزایا

AASM V2 Compliant V2.6

نسخه 5 نرم افزار Profusion Sleep مطابق با جدیدترین قوانین اسکورینگ AASM امریکا می‌باشد.

  • Hypopnea که مطابق قانون قدیمی مدیکر از 4% کاهش میزان اشباع و همچنین 3% کاهش میزان اشباع همراه با اروزال یا بدون آن می‌باشد.
  • Hypopnea مطابق با قوانین قدیمی کلینیک شماست.
  • کدهای گزارشات جدید، همچنین امکان گزارش گیری از AASM و Medicare (ایالات متحده آمریکا) و Hypopnea های قدیمی را برای درمان بای پپ در سطح عددی یا زمانی فراهم می‌کنند.

رابط کاربری کاملاً مدرن

مجموعه نرم افزار Profusion PSG با یک رابط کاربری مدرن و جذاب از لحاظ دیداری، به روز رسانی شده است. تمام اپلیکیشن های موجود در مجموعه، یک نگاه و احساس سازگار دارند که سبب می‌شود تشخیص، یادگیری و کار کردن با آنها راحت باشد.

معرفی مرکز کنترل Profusion

  • تغییراتی در مدیریت دستگاه ها، مدیریت تست ها و Netbeacon
  • تقویت کننده های اطلاعات خود را انتخاب کرده و آنها را در یک بخش، لیست کنید.
  • اختصاص تجهیزات جانبی همراه
  • صفحه راه اندازی برنامه هایی مانند PSG، Configuration Editor، پیکربندی ویدیو، تنظیم / تبدیل کارت داده، ابزار پیکربندی بلوتوث شبکه، ابزار تنظیم Grael، مطالعه ابزارهای دستکاری داده ها و همچنین ایجاد پایگاه های داده و تنظیم شبکه ساز مطالعات.

دیتابیس نرم افزار Profusion

سطح اولیه ورودی/ سیستم دیتابیس بیمار برای کلینیک های کوچکتر به مدیریت تست ها و اطلاعات بیمار کمک می‌کند. جزئیات بیمار اکنون در یک دیتابیس مجزای قابل دسترسی ذخیره شده است که این سبب می‌شود جستجو و حفظ اطلاعات آسان‌تر باشد.

آنالیز فاز باند تنفسی

یک آنالیز فاز باند تنفسی جدید به هر دو نرم افزار PSG Online و Profusion PSG اضافه شده تا یک کانال جدید فاز تنفسی فراهم کند که در نهایت اطلاعات اضافی را به ویژه برای بیماران کودک ارائه می‌دهد.

شرکت فناوری تنفسی کارو و نرم افزار تست خواب

اگر به دنبال مرجعی معتبر و کاربلد در زمینه نرم افزار تست خواب هستید، کارو انتخاب هوشمندانه شماست. شرکت فناوری تنفسی کارو با برخورداری از نمایندگی فروش محصولات کمپانی Compumedics، در زمینه عرضه دستگاه های تست خواب، نرم افزارهای آنالیز خواب و تمامی ابزار و  تجهیزات مربوط به سیستم تنفسی است. شرکت کارو نه تنها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در حوزه فروش تجهیزات است، بلکه با داشتن کادر کارشناس و متخصص خود، قادر به ارائه مشاوره در رابطه با انتخاب محصولات است. از هر محصول، چندین مدل موجود است که مقایسه و بررسی آنها با وجود متخصصان شرکت کارو، کار سختی نیست. با اعتماد به مجموعه ما بهترین انتخاب با بهترین قیمت، ارزانی شما خواهد شد.

درباره نویسنده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *