مشاوره رایگان
خانهسوالات متداول

سوالات متداول


شرکت فناوری تنفسی کارو یک شرکت ثبتی و قانونی بوده و قابل پیگیری در اداره ثبت اسناد می‌باشد که از سال 94 بصورت رسمی شروع به فعالیت نموده است. این شرکت دارای کارشناسان خبره در زمینه دستگاه‌های کمک تنفسی بوده و با اکثر پزشکان متخصص و فعالان این حوزه در ارتباط می‌باشد .

با توجه به شرایط مکانی و مشکلات شهری و اخیراً بیماری کرونا تاکید شرکت فناوری تنفسی کارو بر مشاوره و خرید غیرحضوری می‌باشد. تجربه چندین ساله این شرکت در ارتباطات غیرحضوری بسیار در این مورد کمک کننده خواهد بود.

اکثر دستگاه‌های واگذار شده به همراه‌های بیمار یا خود بیمار در این شرکت تنظیم و یا راه‌اندازی می‌شود. در مواردی که نیاز به راه اندازی در محل بیمار یا خریدار وجود دارد بصورت تلفنی یا راه های غیر حضوری مانند آموزش های قرار گرفته در سایت، ارتباط واتساپ و … تا آخرین لحظه در کنار خریدار می باشد.

بله، با توجه به مشکلات شهری و بیماری کرونا ، توصیه شرکت تنفسی کارو عدم جابجایی و حل مسائل از طریق ابزارهای غیر حضوری می‌باشد ولی در صورت نیاز می‌توانید با هماهنگی قبلی، در محل شرکت حضور داشته باشید.

تمامی دستگاه‌های موجود وارداتی از مبداء معتبر و خود کارخانه تولید کننده می‌باشد. تمامی دستگاه‌های موجود را می‌توانید با توضیحات و تصاویر سایت اصلی کارخانه خارجی استعلام نمائید. با توجه به حساسیت کار پزشکی، وظیفه این شرکت تامین محصولات اورجینال می‌باشد. آگاه هستیم که این محصولات با جان انسان‌ها ارتباط نزدیک دارد.

متاسفانه بسیاری از مردم این مشکل را دارا هستند ولی یا زیاد جدی نمی‌گیرند یا آگاه به این مشکل خود نمی‌باشند. شرکت تنفسی کارو دارای کارشناسان مجرب در این زمینه می‌باشد. همچنین این شرکت با بسیاری از پزشکان متخصص این حوزه دارای ارتباط می‌باشد که در مواقع نیاز به این پزشکان معرفی می‌گردد.

بله. در صورت نیاز شرکت تنفسی کارو می‌تواند برای شما پزشک متخصص ریه معتمد، معرفی نماید. معمولاً شرح حال اولیه از شما دریافت و به پزشک متخصص ارجاع داده می‌شود تا با توجه به اطلاعات اولیه دوره درمان یا مداوا سریع‌تر انجام گیرد.

متاسفانه بسیاری از انسان‌ها از مشکلات ریوی یا خواب خویش آگاه نیستند. بسیاری از مشاغل پرخطر مانند نقاشی ساختمان یا اتومبیل و بعضی از رشته‌های ورزشی نیازمند یک چکاپ سالانه از سیستم تنفسی خویش هستند. در این رابطه شرکت تنفسی کارو می‌تواند مشاوره و کمک‌های خوبی داشته باشد.

بله، شرکت تنفسی کارو موظف می‌باشد نحوه نصب و کاربرد دستگاه‌های کمک تنفسی را به خریداران آموزش کامل ارائه دهد. این آموزش‌ها معمولاً از طریق تلفن ، کاتالوگ، سایت و شبکه‌های اجتماعی و در مواقع ضروری بصورت حضوری ارائه می‌شود.

تمامی دستگاه‌های ارائه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشند. کارخانه فیلیپس یک شرکت معتبر در زمینه تولید دستگاه‌های کمک تنفسی می‌باشد. هنگام خرید دستگاه‌های کمک تنفسی برگه گارانتی با توضیحات کافی ارائه می‌گردد.

شما بسیاری از علائم قطع تنفس یا آپنه خواب را دارید. لازم است حتما با انجام مشاوره، اقدام به انجام تست خواب و در صورت لزوم درمان اختلالات خواب خود نمایید. برای مشاوره می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

خیر، بسیاری از افرادی که از دستگاه‌های کمک تنفسی استفاده می‌کنند، لزوما بیماری ریوی ندارند. برخی از بیماران دچار اختلالات خواب یا قطع تنفس در هنگام خواب هستند که دستگاه‌های کمک تنفسی کمک زیادی به آنها می‌نماید.

با توجه به حساسیت تجهیزات کمک تنفسی و خطرات جانی برای بیمار، هرگونه تغییر در تنظیمات حتما باید با مشورت و دستور  پزشک صورت گیرد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تمامی دستگاه‌های کمک تنفسی فیلیپس قابلیت گزارش‌دهی دارند. برای این کار حتما باید اطلاعات دستگاه توسط نرم افزار مخصوص کمپانی فیلیپس به کار گرفته شود. جهت گزارش‌گیری از دستگاه خود، با ما در ارتباط باشید.