مشاوره رایگان
خانهPhilips Respironicsسی پپ سی پپ DreamStation CPAP Basic

سی پپ DreamStation CPAP Basic

2 فوریه 2021
0 437
سی پپ DreamStation CPAP Basic

سی پپ CPAP DreamStation

دستگاه های درمان خواب فشار جریان هوای مثبت (PAP) DreamStation به گونه ای طراحی شده اند تا خوابی راحت و آسان را برای بیمار فراهم کنند. دستگاه های DreamStation با ایجاد ارتباط بین بیماران و کادر درمانی، باعث می شوند تا بیمار با اطمینان خاطر درمان خود را انجام داده و کادر درمان نیز به طور موثری بتوانند شرایط بیمار خود را کنترل نمایند.

ویژگی ها

طراحی بیمار محور

طراحی شیک و کاربرد آسان، ویژگی های مهمی است که بیماران از این دستگاه می خواهند. سی پپ DreamStation کوچک و سبک است و نوع بسته بندی آن، حمل و نقل دستگاه را برای سفر آسان می کند. این منوها علاوه بر با قابلیت پردازش آسان، یک نمایشگر رو به جلو دارد که هنگام خوابیدن یا نشستن در رختخواب قابل استفاده است و همچنین شامل یک محفظه آب رطوبت ساز یک تکه است که به راحتی تمیز می شود.

این دستگاه طراحی کاربرپسندی داشته و استفاده از آن آسان و متناسب با درک عموم کاربران می باشد. همچنین چون بیمار به راحتی نفس می کشد، تحمل آن برای بیمار راحت تر است.

ارزیابی ساده دستگاه

عیب یابی با ریموت دستگاه، ارزیابی آن را در خانه ساده کرده و سبب کاهش برگشت دستگاه های سالمی می شود که به اشتباه برای تعمیر به سرویس اصلی برگردانده می شوند. بیماران می توانند از این ویژگی عیب یابی خودکار دستگاه در جهت کاهش زمان و هزینه صرف شده مرتبط با عیب یابی دستگاه استفاده کنند.

گزینه های اتصال مقرون به صرفه با دستگاه

سرویس بلوتوث برای هر دستگاهی استاندارد است و مودم های Wi-Fi و تلفن همراه، بهترین گزینه اتصال را برای برندهای معروف CPAP ارائه می دهند. طراحی مدولار DreamStation باعث می شود تا نسبت به شرایط، مناسب ترین گزینه را برای خود یا بیمارتان انتخاب کنید.

سازگاری آسان با دستگاه

DreamStation شامل مجموعه ای از ابزارهایی است که شروع درمان و استفاده طولانی مدت از پپ را در آن ها تسهیل می کند. EZ-Start می تواند به بیماران کمک کند تا به تدریج با درمان سازگار شوند و SmartRamp نیز به کاربران این اجازه را می دهد تا در فشارهای پایین تری به خواب روند.

بیدارشدن با پیشرفت روزانه

هر روز صبح بیماران خلاصه ای از پیشرفت خود را در این دستگاه پپ می بینند تا به آن ها انگیزه دهد که به درمان خود ادامه دهند. صفحه نمایش یک روند گویا از ساعات استفاده شبانه آن ها را از دستگاه نشان می دهد و به دنبال آن خلاصه ای از 30 روز گذشته با عنوان “شب های خوب” را نمایان می کند که کاربران بیش از 4 ساعت استفاده داشته اند.

 قابلیت اتصال به کادر درمانی مربوطه

اتصال به نرم افزار قدرتمند Encore Anywhere طیف وسیعی از ابزارها را برای نظارت و مدیریت بر بیماران فراهم می کند. پروفایل پایبندی (Adherence Profiler) ابزاری بصری اختیاری است که به شما کمک می کند وقت کارکنان خود را بر روی بیمارانی متمرکز کنید که بیشترین احتمال موفقیت را با این درمان دارند.

پشتیبانی طولانی مدت

بلوتوث داخلی با اتصال به DreamMapper، خودکنترلی بیمار را آسان می کند. DreamMapper ابزارهای تعیین هدف، ویدیوهای مفید و بازخورد مداوم را برای ایجاد انگیزه و اشتیاق در بیماران ارائه می دهد و بیماران می توانند بدون نیاز به استفاده از کمک کارکنان شما، خیلی سریع به خواسته خود برسند.

درباره نویسنده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *